Pašalinti URL Nukreipimo Paslaugą

Kai pateikiate nuorodą į kitą svetainę, o vartotojas spusteli tą nuorodą, kito puslapio administratorius savo „Analytics“ statistikoje gali matyti, iš kur atėjo naudotojas, arba nukreipimo svetainę / domeną. Gali būti atvejų, kai nenorite, kad kita svetainė žinotų, iš kur ateina srautas.

Kodėl slėpti persiuntimo svetainę

Mes nesigilinsime į detales, kodėl norima paslėpti persiuntimo svetainę. Kai kūrėme šią paslaugą, siekėme apsaugoti savo filialo generuojančius puslapius mūsų partnerių ir konkurencijos akivaizdoje. Suradimas nišų, kurios gali paskatinti potencialius klientus filialo rinkodaros srityje, gali užtrukti, o tokia informacija turi būti apsaugota, kad ji greitai nepasikartotų ir nekonkuruotų su jumis. Todėl persiuntimo svetainės pašalinimas buvo vienas iš įdiegtų sprendimų.

Žemiau pateikta paslauga yra greita ir nemokama!

Kaip naudoti

Pasinaudoti slėpimo persiuntimo paslauga paprasta, atlikdami šiuos veiksmus:

  1. nukopijuokite šią nuorodą: „http://iwebz365.ly/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. redaguokite dalį „http://www.mywebsite.com“ su nuoroda į svetainę, į kurią nukreipiate, ir nenorite, kad būtumėte rodomi kaip persiuntimo URL (tai gali būti domeno pagrindinis puslapis arba gilioji nuoroda / filialo nuoroda; būtinai įtraukite ir http arba https)
  3. įklijuokite naujai suformatuotą nuorodą į tinklaraščio įrašą savo svetainėje ar kitose svetainėse ir kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja tą nuorodą, jis bus nukreiptas į norimą nuorodą neperkeliant nukreipiančios svetainės informacijos.