Svečių įrašai ir straipsniai

iWebz365.lt siūlo jums galimybę publikuoti svečio įrašą ar straipsnį. Tai puiki galimybė kurti reputaciją vietiniu lygmeniu mūsų interneto domenu, orientuotu į Lietuvą. Ši paslauga yra nemokama, tačiau turi būti įvykdyti keli reikalavimai.

Reikalavimai:

  • straipsnio turinys turi būti 500 žodžių ar daugiau ir turi būti parašytas informatyviu būdu
  • straipsnio autentiškumas turi išlaikyti Copyscape (nukopijuoti straipsniai, susukti straipsniai nepriimami)
  • straipsnio turinys NETURI būti susijęs su lošimu, suaugusiems, vaistais, neapykanta ar bet kuo, kas Lietuvoje laikoma neteisėta ar neetiška
  • bet kokios išorinės nuorodos straipsnyje bus pažymėtos kaip <<remiamos>> – ne daugiau kaip 1 siunčiama nuoroda į rašytojo svetainę
  • straipsnio turinys turi būti parašytas vietine domeno kalba – lietuvių
  • pasiliekame teisę keisti paskelbtą straipsnį įtraukdami vaizdus arba atitinkamas nuorodas į kitus straipsnius.

Mes pasiliekame teisę atrinkti straipsnius, kurie publikuojami iWebz365.lt, ir pašalinti bet kokius įrašus, kurie laikomi neatitinkančiais mūsų kokybės ar kurio nors iš aukščiau išvardintų reikalavimų.

Kitos SEO rekomendacijos

Žinome, kad daugelis žmonių nori publikuoti straipsnius, kad gautų atgalines nuorodas į savo pagrindinę svetainę. Nors mes priimame atgalinės nuorodos įtraukimą, ji bus pažymėta kaip remiama. Tai vis tiek sukurs tam tikrą SEO vertę, nes tai vis dar yra nuoroda iš naujo domeno ir padeda sukurti nuorodų įvairovę savininkui.

Daugiau SEO parinkčių jums būtų:

Apsilankykite svetainėje HowToSEO.Guide, kur rasite puikių PVO galimybių, pvz., atgalinių nuorodų įrankių, kurie padės rasti svečio įrašą, sąrašą. parinktis ir padidinti nuorodų įvairovę, turinio įrankius, kad galėtumėte greitai parašyti autentiškus straipsnius, ir tyrimo įrankius, skirtus pagerinti jūsų SERP naudojant naujus raktinius žodžius.

Svečių paskelbimo patarimai

Jei nesate tikri, kaip pasinaudoti svečių tinklaraščių galimybe, turėsite žinoti savo nišą ir kaip save parduoti. Nors iš pradžių tai gali atrodyti bauginančiai, šis procesas iš tikrųjų yra gana paprastas. Yra daug išteklių, kuriuos galite naudoti norėdami rasti tikslinę auditoriją ir nukreipti savo pranešimą. Svarbiausias sėkmės patarimas – išlaikyti autentiškumą. Jei negalite perduoti pranešimo autentiškai, turėsite atlikti kai kuriuos pakeitimus.

Pirmas patarimas – nedarykite svečių įrašų apie save. Nors savo įmonę galite paminėti autoriaus biografijoje, didžioji jūsų įrašo dalis neturėtų būti susijusi su jūsų verslu. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, galite naudoti tokius įrankius kaip „Digg“ ir „Oktopus“, kad rastumėte populiariausius tinklaraščius, kuriuose priimami svečių įrašai. Pasirinkę geriausią savo nišą atitinkantį tinklaraštį, galite pradėti rašyti savo svečio įrašą. Kai tik pradėsite gauti pranešimus, būtinai perskaitykite savo įrašus.

Pasirinkę tinkamą tinklaraštį savo svečio įrašui, turite išsiaiškinti, kokia yra tos svetainės auditorija. Jūsų svečių įraše turi būti temos, kurios bus aktualios jų auditorijai. Naudodami socialinės žiniasklaidos platformas, tokias kaip Digg ir Oktopus, galite rasti populiariausius tinklaraščio įrašus internete. Kai turėsite šią informaciją, galėsite pradėti skelbti savo turinį. Atminkite, kad jūsų svečių įrašas skirtas padėti jų auditorijai, o ne jūsų prekės ženklui.